vánoční dílna pro děti a rodiče – ÚT 18.12.

V úterý 18. prosince od 16h do 17.30h se bude v naší třídě konat vánoční dílna pro děti a rodiče. Akce je dobrovolná. Děti si s rodiči ozdobí (pomocí lepidla a třpytek) dvě vánoční ozdoby (koule), cena 185,-Kč bude stržena ze ŠOP. Pokud byste si chtěli vytvořit více ozdobiček, je možné si ještě doplatit v hotovosti na místě 70,-Kč za každý další kus.

Těšíme se na Vás!

Dnes odpoledne jsme strávili příjemný společný čas při vytváření vánočních ozdob. Práce zaujala děti i rodiče, na vánočních koulích se střídaly barvy a vytvářely různé ornamenty. Ozdoby jsou opravdu povedené.

Děkuji za účast všem dětem se svými maminkami  a velký obdiv patří také jednomu tatínkovi, že se ve společnosti samých dam nenechal uvést do rozpaků a tvořil také.