Následující týden

Připomínám, že v pondělí jdeme na dopravní hřiště, kde půjde pouze o besedu. Děti si s sebou vezmou svačinu, pití a lístky na tramvaj nebo průkazku. Odchod bude v 8:00 ze třídy (děti nebudou čekat dole u vrátnice), návrat do školy bude kolem jedenácté, takže pak proběhne ještě část českého jazyka, pracovní činnosti a dílny čtení.

Ve středu je poslední hodina plavání, ve druhém pololetí už chodit nebudeme. Pokud to tedy alespoň trochu půjde, děti z něj neomlouvejte, protože trenéři plánují závěrečné zhodnocení.

Ve čtvrtek se bude poslední (4.) hodinu rozdávat výpis z vysvědčení. První tři hodiny je běžné učení (ČJ. M, PK).

V pátek jsou pololetní prázdniny.

Na pondělí 4. února budou pak děti na pracovní činnosti potřebovat jehlu a nitě (na barvách nezáleží). Nosit si je můžou už v průběhu týdne.