pololetní vysvědčení – ČT 31.1.

Předávání pololetního vysvědčení proběhne ve škole po návratu z Galerie ocelových soch. Prosím, aby děti měly v šatní skříňce desky nebo složku na vysvědčení. Děti dostávají výpis z vysvědčení, nevrací ho tedy zpět do školy, ale ponecháte si jej doma. Vysvědčení má dvě části – jeden list s pěknými známkami, druhý list obsahuje slovní hodnocení. To je cennější, proto jeho přečtení prosím věnujte náležitou pozornost.

Nezapomeňte své děti pochválit a vybídnout je k další školní práci. Těším se, až mi budou vyprávět, jak oslavovali. 🙂 V pátek 1. února jsou jednodenní pololetní prázdniny.

Nikdo dnes ze školy neodešel s prázdnými deskami, na všechny děti čekalo vysvědčení a drobná sladkost. Vysvědčení předávali naši patroni a kousek slovního hodnocení nám také přečetli. Byla to moc hezká spolupráce!

Děkuji Vám za květiny, čaj i čokoládu. 🙂 Dárky mě potěšily.