vycházka a piknik Heroldovy sady – ST 26.6.

Ve středu 26. června vyrazíme s batůžky na zádech a se sportovním vybavením “pěškobusem” do Heroldových sadů. Děti si mohou vzít oblíbené sportovní hry – míč, badminton, freesbee, skákací gumu apod. Vyřádí se tam. Kdo unese, může vzít do batůžku tenkou deku nebo starší prostěradlo. Svačinu si uděláme formou pikniku, takže uvítáme i něco univerzálního (tedy pro všechny) – tyčinky, ovoce apod., opět přiměřeně! Cestou zpět se můžeme  zastavit na zmrzlinu (peníze děti nepotřebují, uhradíme z výtěžku jarmarku).

Pokud bude horko, prosím o pokrývku hlavy a dostatek pití. V případě nepřízně počasí, koukáme na film.

Piknik se vydařil, sportování také. Bylo vedro, proto jsme se namočili, někteří i zmáchali, že si sušili trička.

Mlsoty nám chutnaly, děkujeme za občerstvení! Pro jistotu jsme to ještě završili vršovickou zmrzlinou.