film Mozaika Sametu – ČT 14. 11. doplněno

Výročí 30 let od uplynutí změn v naší společnosti – Sametové revoluci oslavíme již ve čtvrtek 14. listopadu. Žáci zhlédnou projekci ve Strašnickém divadle již dopoledne, naše třída konkrétně se zúčastní promítání od 8.30h. V tento den se ráno sejdeme u vrátnice, odejít musíme v 7.55h od školy. Žáci budou s sebou mít pouze batůžek, v něm svačinu a pití, penál. To vše si nechají v šatní skříňce. Nasvačíme se po příchodu z divadla. Potom budeme potřebovat ve třídě penál ke krátké aktivitě a také Žákovskou knížku. Vyučování v tento den končí v 11.40h. Odpadá tedy hodina angličtiny 2. skupince.

Večer se na Vás všechny, kteří máte vstupenky, těšíme ve Strašnickém divadle znovu. Tentokrát uvítáme především rodiče a hosty. Projekce začne v 17.30h, po skončení je otevřena divadelní kavárna.

Na předpremiéře našeho filmu jsme se chovali moc pěkně, děti zasloužily pochvalu! Obdivovali jsme, jak spojením jednotlivých videí vznikl pěkný film.