Vánoční dílna pro děti a rodiče – PO 9.12.

Vážení rodiče, milé děti,

zvu Vás v předvánoční čas, v pondělí 9. prosince v 17h do naší třídy  na společné tvoření. Můžete si pod vedením paní výtvarnice společně pomalovat chňapku nebo zástěru, abyste byli správně vybavení pro letošní domácí pečení cukroví. Kdo by už v tento den přinesl malou ochutnávku, nechť neváhá! Uvítáme také jiné pohoštění (křupky, pití apod., je zcela na Vašem uvážení a dobrovolnosti). “Útrata” bude stržena ze ŠOP.

Kdo by již nyní věděl jistě, že se dílny zúčastní, napište mi prosím na osobní email, pošlete lísteček nebo vzkažte po dětech, abych měla alespoň přibližnou představu o účasti. Těším se na společně strávený čas.

Děkuji všem zúčastněným dětem  a rodičům. Zástěry i chňapky se moc povedly, byly originální a jedinečné. Snad Vám budou dobře sloužit.