výročí založení školy – ČT 1. 10.

Naše škola slaví narozeniny! Bude oslava!

plakát oslava 60 Eden

Ve čtvrtek 1. října se koná dopolední oslava pro všechny děti z naší školy. Ten den se samozřejmě bude slavit, nebude výuka. Pro děti jsou připraveny různé aktivity ve venkovním areálu a okolí školy. Konat se budou i v případě drobného deštíku. Oslava bude končit po 5. vyuč. hodině. Prosím vybavte děti sportovním oblečením podle předpovědi počasí, dejte jim s sebou do batůžku i pláštěnku. S sebou ještě svačinu, dostatek pití.

Odpoledne můžete přijít oslavovat vy, rodiče, ale musíte jako správní hosté potvrdit svou účast (zaregistrovat se).

Oslavě předcházely činnosti ve vyučování, kdy se děti seznamovaly s číslem 60, učili se, co je kopa, čeho může být 60 a odhadovali v kvízu, čeho je 60 v různých jednotkách. Dozvěděli se o důležitých událostech z roku 1960.

Děti si samotný den oslavy užily! Vydali jsme se podle mapy na ARTorienťák, vyzkoušeli jsme si spolupráci, v rámci RETROher si zaskákali gumu a cvrnkali kuličky, prověřili si svou zdatnost ve FITcrossu, zatančili si. Škole jsme vytvořili narozeninový plakát i přáníčko. Získané body edeňáky jsme si mohli vyměnit za sladkost nebo za los.

Krátká reportáž z naší oslavy byla odvysílaná ve čtvrtek 1.10. v 18.40 na ČT Déčko.

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10265744641-zpravicky/220411000161001

 

Comments are closed.