výchovy 14 . – 16.10.

Paní vychovatelka posílá úkoly z výchov, které jsou dobrovolné. Splňte si je podle zájmu, můžete poslat fotku na můj telefon či email.

TV – kolíčky – až děti půjdou s rodiči na procházku, stačí, aby si každý vzal jeden kolíček na prádlo a snažili se všichni nenápadně si vzájemně připnout kolíček (budou se snažit popoběhnout, otáčet, schovávat se …)
      – rozcvička – pokusit se každé ráno o rozcvičku – 10 dřepů, 10 poskoků na pravé noze, 10 poskoků na levé noze

HV – odpolední tanec s kelímky  za doprovodu pěkné rytmické hudby si děti s rodiči mohou zatančit “kelímkový tanec”. Taneční pár se postaví proti sobě a dlaněmi obou rukou mezi sebou drží dva kelímky nebo plastové hrnečky atd. a tančí :-).

VV- namaluj své strašidlo
                                                      Jedno malé strašidýlko
                                                     vyletělo na bidýlko.
                                                      Na světě se samo bálo,
                                                      a tak nahlas naříkalo.
                                                      Ptaly se ho tedy děti:
                                                    “Strašidýlko, copak je ti?”
                                                     Potom vzaly tužky, pera,
                                                     malovaly do večera
                                                    strašidýlku kamarády.

Namalujte, milí třeťáčci, “Halloweenská strašidla”. Těší se na ně paní vychovatelka Iveta ( i já:-))