výchovy 8. – 12. 2.

TV  – začvič si doma sám i s rodinou

1. rovnovážná cvičení: PRKNO – opři se vleže o předloktí a špičky nohou, čelem k zemi, zpevni tělo a vydrž 20s, povol a odpočiň si. Proveď prkno ještě jednou, ale napni levou ruku a pravou nohu, výdrž 20s. Pak vyměň: natáhni pravou ruku a levou nohu, drž tělo zpevněné 20s.

2. NÁSTUP – Zopakuj si povely a nechej nastoupit celou svou rodinu. (Rodino, končit! Jednořad nastoupit! Vyrovnat! Pozor!, podej hlášení: “Paní učitelko, rodina…  (Novákova) je nastoupena k hodině tělesné výchovy.”a zavel Pohov, rozchod!

HV – MOJE OBLÍBENÁ PÍSNIČKA – Natočte, jak zpíváte svoji oblíbenou písničku, může k ní i hrát na “domácké” nástroje nebo můžete i zpívat s nahrávkou.

VV – PŘÍRODA KOLEM NÁS (v KREA) – výtvarná hra: dotvoření “čmáranice”

– REKLAMA NA NAŠI ŠKOLU – natočte krátké video, kde propagujte naši školu, chvalte ji a nabízejte jiným žákům. Těším se na nápady!

Comments are closed.