Škola v přírodě

Vážení rodiče,

blíží se odjezd na školu v přírodě, zveřejňuji zde důležité informace.

Prosím rodiče, abyste dětem nedávali brambůrky, chipsy, coca-colu či jiná sladká pití. Na místě je zajištěn pitný režim pro děti na celý den.

Na ŠvP je zakázána brát jakákoliv elektronika.

Seznam-veci-SvPr-2022

Zdravotní způsobilost a kartičku zdravotní pojišťovny máme ve škole. Bezinfekčnost dětem, prosím vyplňte a podepište v den odjezdu. Před odjezdem u autobusu předáte třídní učitelce Potvrzení o bezinfekčnosti, případně i léky(přesně rozepsané a v uzavíratelném sáčku), a poštu pro dítě.

Místo odjezdu na parkovišti za školou u stadionu SK Slavia Praha. Sraz v 7:30. Do prostoru není možné zajíždět auty.

S případnými dotazy se na mě neváhejte obracet.

Moc prosíme, zda by se mezi Vámi našli takoví, kteří by mohli zakoupit pro děti odměny, vše v počtu 19. Uvítáme sladkosti a moc rádi přijmeme také pitíčka. Pokud může někdo zajistit i dárkové nebo reklamní předměty pro děti, budeme moc rádi, aby si děti na konci pobytu měly z čeho vybírat. Pokud něco zajistíte, napište mi to prosím. Již předem děkuji.