SOUSEDSKÁ SLAVNOST:

Královská města Praha x Louny-pojaté geograficky a historicky. První výstup projektu-plakát ve formě mozaiky vyfocený na webu třídy 4. A-umístěn na zdi vedle třídy a obrázky vystavené ve třídě. Promítání pohádek.

Řemeslné předměty, které byly převezeny ze středověké vesnice, kde byly vyrobeny – tzv. učení zážitkem.

Vše Vám objasní, ukáží a povypráví naši průvodci.

Vážení rodiče,

zasílám orientační plán učiva do 24.6.2022.

V tomto týdnu dobereme základní učivo pro čtvrtý ročník, které prakticky máme ukončeno.

Učební bloky budeme prokládat pobytem venku a zábavnými činnostmi.

UZAVŘENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22 – ORGANIZACE.

V pondělí 20. 6. neplaveme. Plavání bylo ukončeno.

Ve středu 22. 6. projekt Sousedé.

V tomto týdnu proběhnou volby do vedení školního parlamentu.

Děti vrátí a opraví všechny učebnice. (Prosím, překontrolujte, zdali jsou čisté a slepené.) Učebnice budeme také kontrolovat a vybírat v pátek 24. 6. Odevzdáme je v pondělí 27. 6. Nové učebnice dostaneme v září 22.

Od 27.6. do 30.6. 22 končíme program třídy v 11:40 hod.

Děti vyklidí a vyčistí šatní skříňky. V úterý 28. 6. je předáváme.

(Domů si postupně odnesou…Kufřík na VV, cvičební úbor, sešity, výkresy a portfolio.)

Vysvědčení-ve čtvrtek 30. 6.

(Pokud se vyskytne časová nesrovnalost, budeme řešit přes ŽK.)

Velmi Vám děkuji za spolupráci.

Vlaďka Foltová TU